BLOG

Ošetrenie v celkovej anestézii Vám vieme poskytnúť vďaka podpore zdravotnej poisťovne Dôvera.

Často krát sme dostávali od pacientov otázku: ,, Ošetrujete aj deti?“

Povinnosťou každého zubného lekára je ošetriť všetkých pacientov bez ohľadu na vek. Musíme si ale priznať, že detičky si v mnohých prípadoch vyžadujú na ošetrenie dlhší čas a potrebujú špecifický prístup.

Aj v tejto situácií, ktorá je dôležitá pre zvládnutie pandémie na Slovensku, sa zomkli zdravotníci z našej kliniky, aby pomohli zastaviť šírenie Corona vírusu. Bola to pre nich jasná voľba a istá povinnosť zdravotníka. Nerobili to preto, aby podporili vládu, prišli pomôcť , aby sme sa pohli vpred. Ďakujeme.

Posledné obdobie nám prinieslo veľa zmien a tak, aby ste boli o všetkom informovaní, rozhodli sme sa novinky zachytiť objektívom. Na našej stránke nájdete nové fotografie našich skalných, ale aj nových zamestnancov, prístroje, ale aj dianie z pracovného prostredia. Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne.

Pred 3 rokmi 1.9.2017 sme sa rozhodli zriadiť vlastnú zubnú techniku. Kvôli narastajúcemu počtu protetických prác (korunky, fazety, mostíky), nám to prišlo ako rozumné riešenie. Prinieslo nám to hlavne zrýchlenie výroby protetických prác. Odbúrali sme odosielanie odtlačkov do externej zubnej techniky, a tým sme skrátili dobu, kým pacient čaká na nové zuby...

Od dnešného dňa sa na Vás tešíme na adrese : Hájnova 33, Prešov - Ľubotice.

Pred 3 rokmi 1.9.2017 sme sa rozhodli zriadiť vlastnú zubnú techniku. Kvôli narastajúcemu počtu protetických prác (korunky, fazety, mostíky), nám to prišlo ako rozumné riešenie. Prinieslo nám to hlavne zrýchlenie výroby protetických prác. Odbúrali sme odosielanie odtlačkov do externej zubnej techniky, a tým sme skrátili dobu, kým pacient čaká na nové zuby...

 

zdravotná poisťovňa Union
© 2024 Všetky práva vyhradené pre DENT plus, s.r.o. | Ochrana osobných údajov | Cookies | Tvorba web stránok MI:SU DESIGN s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Objednajte sa