Otvorili sme !

Otvárame nové priestory zubnej kliniky DENT Plus

02.09.2020 DENT plus, s.r.o.,Hajnová , 080 01 PREŠOV

Od dnešného dňa sa na Vás tešíme na adrese : Hájnova 33, Prešov - Ľubotice.

Pred 3 rokmi 1.9.2017 sme sa rozhodli zriadiť vlastnú zubnú techniku. Kvôli narastajúcemu počtu protetických prác (korunky, fazety, mostíky), nám to prišlo ako rozumné riešenie. Prinieslo nám to hlavne zrýchlenie výroby protetických prác. Odbúrali sme odosielanie odtlačkov do externej zubnej techniky, a tým sme skrátili dobu, kým pacient čaká na nové zuby.

Postupne sme rozširovali spektrum vyrábaných náhrad, až sme dospeli do momentu, kedy nás priestory na Budovateľskej ulici obmedzovali svojou veľkosťou. Využili sme príležitosť a spolu so zubnými ambulanciami, sme rozšírili aj priestory pre zubnú techniku. Vytvorili sme miesto pre prácu 3 zubných technikov, čo nám umožní uspokojiť väčšie množstvo pacientov a skrátiť dobu zhotovenia novej zubnej náhrady.

V lete 2020 sme doplnili zubnú techniku o nové laboratórne stoly, frézy, pece a -skener. Vďaka tomu môžeme bez obmedzení zhotoviť akúkoľvek protetickú prácu.

MUDr. Danka Dugasová 

MUDr. Danka Dugasová
Začiatok

Začínali sme na zelenej lúke.

August 2019

Položili sme základy novej kliniky

December 2019

Na základoch z Augusta vyrástla hrubá stavba

Júl 2020

Stavba pripravená na kolaudáciu.

September 2020

Otvárame nové priestory zubnej kliniky DENT Plus.

Ísť späť

zdravotná poisťovňa Union
© 2023 Všetky práva vyhradené pre DENT plus, s.r.o. | Ochrana osobných údajov | Cookies | Tvorba web stránok MI:SU DESIGN s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Objednajte sa