Sme tu už aj pre detičky

DENT plus, s.r.o., Hajnová , 080 01 PREŠOV

051 - 77 32 192      

 

Často krát sme dostávali od pacientov otázku: ,, Ošetrujete aj deti?“

Povinnosťou každého zubného lekára je ošetriť všetkých pacientov bez ohľadu na vek. Musíme si ale priznať, že detičky si v mnohých prípadoch vyžadujú na ošetrenie dlhší čas a potrebujú špecifický prístup, ktorý nie každý z nás má. Presne preto, ale tiež z dôvodu predchádzať u deti strachu zo zubného ošetrenia, sme sa rozhodli na našej klinike v Prešove – Ľuboticiach zriadiť novú detskú zubnú ambulanciu.

Na najmenších pacientov sa s obrovskou trpezlivosťou, porozumením  a  8 ročnou praxou na detskej stomatologickej klinike teší nová špecializovaná pani doktorka Janka Ferková.

Nová detská zubná ambulancia je dostatočne vzdialená od rušnej časti s ambulanciami pre dospelých a disponuje dokonca vlastnou detskou čakárňou, v ktorej si každé dieťa príde na svoje.

Ísť späť

zdravotná poisťovňa Union
© 2024 Všetky práva vyhradené pre DENT plus, s.r.o. | Ochrana osobných údajov | Cookies | Tvorba web stránok MI:SU DESIGN s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Objednajte sa