Ošetrenie pod mikroskopom | DENT+ Zubná klinika

Ošetrenie pod mikroskopom

NEPOROVNATEĽNE PRESNEJŠIE VYŠETRENIE

Neviditeľné sa behom okamihu stáva viditeľným

Vyšetrenie a ošetrenie pomocou zubného mikroskopu si získava popularitu medzi pacientmi už aj na Slovensku. Neviditeľné sa behom okamihu stáva viditeľným. Zuby sú príliš malé na to aby mohli byť len za pomoci zraku presne ošetriteľné. Práca s mikroskopom, kde sú zuby niekoľkonásobne väčšie, je neporovnateľne presnejšia, než bežné ošetrenie.

Ošetrenie pod mikroskopom | DENT+ Zubná klinika

Pôvodne sa mikroskop používal najmä na ošetrenie koreňových kanálikov (vyberanie nervov zo zubov). Dnes je jeho použitie výrazne širšie. Od preventívnych prehliadok, cez biele kompozitné výplne, ošetrenie koreňových kanálikov, brúsenie na korunky a mostíky, až po chirurgické zákroky. Vďaka tomu, že lekár vidí zuby 5-20x väčšie dokáže vidieť detaily, ktoré sú inak pred ľudským okom skryté. Dokážeme sa presne rozhodnúť, kedy stačí zhotoviť výplň, korunku či ošetriť koreňové kanáliky a tým zachrániť zub pred vytiahnutím.

Máte na nás nejaké otázky?
Neváhajte nás kontaktovať!

zdravotná poisťovňa Union
© 2024 Všetky práva vyhradené pre DENT plus, s.r.o. | Ochrana osobných údajov | Cookies | Tvorba web stránok MI:SU DESIGN s.r.o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.
Objednajte sa